Інститут дистанційної освіти

Cтудентам про онлайн-екзамени (зимова сесія 2020-2021)

Шановні студенти!
Згідно із відповідними рішеннями Кабінету міністрів України, рекомендаціями МОН України, наказами та розпорядженнями ректора Університету, що стосуються введення обмежувальних заходів для запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19, та відповідно до наказу ректора №533  від 20.11.2020р. та розпорядження ректора  № 49 від 20.11.2020  «Про завершення І-го семестру 2020/2021н.р. та проведення зимової екзаменаційної сесії» екзаменаційна сесія для студентів очної (денної) форми навчання всіх курсів та освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти має здійснюватися у дистанційному режимі відповідно до затвердженого графіку навчального процесу та згідно з сформованим розкладом екзаменаційної сесії.

   

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ
ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ
ЗИМОВОЇ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ В ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ

 1. Тривалість зимової сесії: 11.01.2021р. – 31.01.2021р.
 2. Усі екзамени зимової екзаменаційної сесії проводяться у дистанційному режимі в одному з форматів, який визначається рішенням кафедри:
  - на базі платформи Moodle у формі комп’ютерного тестування;
  - на базі будь-якого хмарного сервісу організації відеозв’язку (Zoom, Google Meet, Microsoft Teams тощо)
 3. Інформація про формат екзамену та структура екзаменаційного білету (тесту) повідомляється студентам викладачем завчасно.
 4. Передекзаменаційна консультація проводиться в онлайн-режимі на базі будь-якого хмарного сервісу організації відеозв’язку; час проведення консультації визначається науково-педагогічним працівником самостійно. Під час проведення передекзаменаційної консультації рекомендується здійснити попередню перевірку технічних параметрів налаштування зв'язку зі здобувачами освіти, усунути виявлені проблеми.
 5. Екзамени проводяться за розкладом, розробленим навчальним відділом.
 6. Повторне складання екзамену (у разі одержання незадовільної оцінки): 01.02.2021р. – 06.02.2021р.

   

ІНСТРУКЦІЯ
ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ЗИМОВОЇ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ
В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ НА БАЗІ ПЛАТФОРМИ MOODLE

 1. Завчасно перевірте актуальність логіну і паролю для авторизації на сайті КНЕУ, оскільки вхід у систему Moodle здійснюється через через особистий кабінет студента.
 2. Для проходження екзаменаційного тесту можна використовувати мобільні пристрої (але не дуже зручно, якщо у питаннях будуть малюнки; також спостерігаються проблеми з проходженням тестування на Айфонах та Айпадах).
 3. Для проходження екзаменаційного тесту радимо не використовувати браузер Google Chrome (тестування відбувається, але результати не зберігаються), рекомендуємо Mozilla Firefox.
 4. За 5 хвилин до того, як розпочнеться екзамен, увійдіть в особистий кабінет на сайті КНЕУ, а з нього в Moodle.
 5. Уважно прочитайте загальну інструкцію:
 6. Відкрийте дистанційний курс відповідної навчальної дисципліни (присутня позначка ЕКЗ).
 7. Уважно прочитайте інструкцію від викладача.
 8. Перейдіть на екзаменаційний тест або тести (з закритими та відкритими питаннями).
  Увага! Якщо ви зайдете на курс не за розкладом, то тест буде не доступний.
  Увага! Тести будуть доступні усім студентам групи, але якщо студент не допущений до складання екзамену (за результатами поточного контролю він набрав менше за 21 бал), результат тестування (якщо він його пройде) не буде зарахований.
 9. Екзаменаційний тест (тести) доступний протягом чотирьох академічних годин (2 год 40 хв) від початку екзамену за розкладом. Загальна тривалість тестування – три академічні години  (2 год)
  в межах часу доступності (якщо ви "запізнились" на екзамен на 75 хвилин, загальний час на тестування для вас становитиме лише 15 хвилин).
 10. Якщо ви завершили тестування раніше, ви можете самостійно відправити тест на перевірку; якщо час тестування сплинув, відповіді відправляються автоматично.
 11. У студента є тільки одна спроба пройти екзаменаційний тест.
 12. Якщо раптом виникли технічні проблеми, зробіть скрін та зверніться до працівників Інституту дистанційної освіти (контакти нижче).
 13. Загальна відеоінструкція з тестування у системі Moodle — тут.
 14. Загальні інструкції студентам щодо роботи у системі Moodle наведені на сайті Інституту дистанційної освіти — тут.
 15. Оцінку за екзамен викладач повідомляє студентам через електронний журнал протягом трьох днів після проведення екзамену.

   

ІНСТРУКЦІЯ
ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ЗИМОВОЇ ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ
В ОНЛАЙН-РЕЖИМІ НА БАЗІ БУДЬ-ЯКОГО ХМАРНОГО СЕРВІСУ ОРГАНІЗАЦІЇ ВІДЕОЗВ’ЯЗКУ

 1. Для проведення екзамену обирається хмарний сервіс, за допомогою якого проводилися навчальні заняття протягом семестру.
 2. Тривалість екзамену – три академічні години  (2 год).
 3. Система оцінювання та кількість завдань в екзаменаційному білеті  регламентується чинними нормативними документами Університету.
 4. На початку екзамену студент показує на камеру будь-який документ, що засвідчує його особу.
 5. Студент під час екзамену має включити камеру та знаходитися у полі її зору протягом екзамену, оскільки під час екзамену ведеться відеозапис або регулярна фотофіксація написання екзаменаційної роботи.
 6. По завершенню написання екзамену студент фотографує роботу та надсилає фотокопію викладачу з особистої електронної пошти на визначену електронну пошту викладача.
 7. У студента є тільки одна спроба виконати екзаменаційне завдання.
 8. Якщо раптом виникли технічні проблеми, студент має зробити знімок екрану (скріншот) та звернутися до викладача-екзаменатора за визначеним номером телефону або електронною поштою.

    

Контактна інформація:

для одержання швидких відповідей та термінової допомоги під час тестування, долучайтесь до телеграм-чату: https://t.me/joinchat/MoL3KRloKsNhCug4kyqRVw

питання авторизації на сайті КНЕУ (відновлення паролю або заміна логіну та паролю):
Ярослав Рибалко: web@kneu.edu.ua, у темі листа обов'язково напишіть ТЕРМІНОВО!!!! для онлайн-екзамену

інші питання
співробітники Інституту дистанційної освіти
idtn_kneu@kneu.edu.ua, www.facebook.com/e.learning.kneu