Інститут дистанційної освіти

Інститут дистанційної освіти
 

Інститут дистанційної освіти
Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Інститут дистанційної освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (ІДО) є структурним підрозділом Університету та функціонує в складі єдиного навчально-наукового комплексу КНЕУ ім. В. Гетьмана. 

Метою діяльності ІДО є формування єдиного цифрового освітнього простору Університету через організаційне, адміністративне, науково-методологічне та технологічне супроводження процесу навчання з використанням дистанційних освітніх технологій на усіх формах навчання та усіх рівнях вищої освіти для задоволення потреби суспільства в кваліфікованих фахівцях з вищою освітою, поширення знань серед населення, підвищення його освітнього і культурного рівня.

Основні напрямки та завдання діяльності ІДО: дистанційна освіта, змішане навчання, інклюзивне навчання, навчання упродовж життя, науково-педагогічні дослідження, прикладні дослідження в ІТ галузі, нормативно-правове забезпечення.

 

 

 

Освітні ресурси в дистанційному навчанні

           

Контакти
Шановні абітурієнти, студенти та викладачі КНЕУ!
Будемо раді надати вам допомогу з дистанційним навчанням.
Звертайтесь: у 151 к. 1-го корпусу КНЕУ (Україна, Київ, проспект Перемоги, 54/1), за тел. (044) 371-61-59, e-mail ido@kneu.edu.ua.
.
Пов’язане зображення