Інститут дистанційної освіти

Засідання Науково-методичної комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України10 Жовтня 2019р.

10 жовтня 2019 року директор Інституту дистанційної освіти Сільченко Марина Валеріївна взяла участь у засіданні Науково-методичної комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

На засіданні комісії оговорювались нагальні проблеми дистанційної освіти та перспективи розвиту. Сільченко М.В. у ході дискусії,зокрема, зазначила: «Маючи значний досвід менеджменту дистанційного навчання на рівнях студента, викладача та університету, хотілось би долучитись до того кола освітян, які формують стратегію дистанційної освіти на державному рівні. Очікую, що співпраця з провідними освітянами країни в підкомісії 302 «Дистанційне навчання» Науково-методичної комісії з організаційно-методичного забезпечення вищої освіти (НМК 14) сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України дозволить взаємозбагатити досвід кожного та отримати синергетичний ефект, спрямований на цифровізацію вищої школи зі збереженням рівня якості традиційних форм навчання, та вихід України на світовий ринок цифрових освітніх послуг. І як результат, прагну імплементувати напрацювання Науково-методичної комісії в освітню практику свого Університету.»