Інститут дистанційної освіти

Завершення літньої екзаменаційної сесії20 Червня 2026р.

Шановні студенти та колеги, вітаю!

Закінчується літня екзаменаційна сесія 2025-2026 навчального року.

Вітаємо всіх студентів, які успішно склали екзаменаційну сесію!!!

Студентам, які за результатами підсумкового контролю поточної сесії мають від 21 до 59 балів (або з певних причин не складали Екзамен / не виконували Підсумкову контрольну роботу хоча набрали за результатами поточного контролю за семестр не менше 21 бала), ще потрібно попрацювати.

Відповідно до графіку навчального процесу на 2025-2026 навчальний рік (друга сторінка)
для таких студентів дистанційної форми
1-3 курсів бакалаврського рівня,
1 курсу магістерського рівня
з 22.06.2026 до 28.06.2026
проводиться ліквідація академічної заборгованості.


За визначеними датами відповідно до Положення про порядок оцінювання результатів навчання здобувачів вищої освіти в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана (нова редакція)  такі студенти мають право на дві перездачі.

Дата першої перездачі з екзаменаційної дисципліни є в Особистому кабінеті викладача/студента (застосунок «КНЕУ-РОЗКЛАД»).

Інші дати викладачі визначають самостійно та повідомляють студентам (повідомлення в дистанційному курсі Moodle / інформування працівників деканатів відповідних факультетів).

Бажаємо всім успішної перездачі!!!