Інститут дистанційної освіти

П’ята міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2017»26 Травня 2017р.

26 травня в  Київському національному університеті будівництва і архітектури проходила п’ята міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2017. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle».

На конференції обговорювались актуальні питання впровадження і використаня системи Moodle у дистанційному навчанні, створення і використання нових модулів Moodle та Їх інтеграція з іншими програмними засобами, організаційні, педагогічні та методологічні проблеми використання системи управління навчанням Moodle.

З доповіддю "Атестація дистанційних курсів як обов'язкова складова системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Україні" на конференції виступила М.В. Сільченко, директор інституту дистанційних технологій навчання, співдоповідач Ю.М. Красюк, заступник завідувача кафедри інформатики та системологіі.
https://youtu.be/4ESDodnV0rg?t=13465
Питання, підняті темою доповіді, зацікавили аудиторію конференції та викликали обговорення. Зокрема, порядок атестації дистанційних курсів в КНЕУ. Учасники пленарного засідання також поділились своїм досвідом щодо проведення атестації дистанційних курсів у інших навчальних закладах.