Інститут дистанційної освіти

Cерія майстер-класів "Дистанційні технології в освітньому просторі Університету"16 Лютого 2017р.

16 лютого 2017 року була проведена серія майстер-класів "Дистанційні технології в освітньому просторі Університету".

Майстер-клас проводили директор Інституту дистанційних технологій навчання, завідувач кафедри інформатики та системології, к.е.н., доц. Марина Валеріївна Сільченко та заступник завідувача кафедри інформатики та системології, к.пед.н., доц. Юлія Миколаївна Красюк.

Зацікавленість дистанційними технологіями  навчання виявили 48 викладачів КНЕУ. Слухачі майстер-класів були ознайомлені із можливостями використання дистанційних технологій у навчальному процесі Університету, відчувши себе і у ролі студента, і у ролі викладача дистанційної форми навчання.

По завершенню всі слухачі отримали Сертифікат про участь у майстер-класі "Дистанційні технології в освітньому просторі Університету".